X
تبلیغات
رایتل

کنکاش در تاریخ Biryol.ir

بیان نظرات جدید درباره تاریخ آذربایجان و ایران (در حال ویرایش و تصحیح پست های موجود در وبسایت حاضر هستم. لذا از دوستان خواهشمند است در صورت عدم دسترسی به برخی از یادداشت ها پوزش بنده را بپذیرند.)

Dosta Düşmana Karşı


Dosta Düşmana Karşı


Kirsiz passız

Arı duru özümüz
Namussuza kanlı hançer sözümüz
Çok uzaktır dostlar bizim yolumuz
Durana yürüyene bin selam olsun

Söz:
Orhan Kotan

در تمامی یادداشت هایی که بر اساس تحقیقات انجام شده از آثار تاریخی آذربایجان برای این قلم به اثبات رسید، از اهل خرد و روشنفکری آذربایجان تقاضا نمودم تا جوابیه ای برای یادداشت ها ارائه دهند ولی با دهن کجی و توهین و سکوت و انواع دیگر برخوردهای ناشایست روبرو شدم و برایم مسلم شد که این افراد نه برای آینده مردم مظلوم منطقه بلکه صرفا برای تامین نیازهای سیستم های معلوم اقدام می کنند. ما تساوی حقوق برای همه را خواستاریم ولی با منش این حضرات کاملا مخالف هستیم. این جاعلین تاریخ این بار خود را با لباس میللت چی و بدتر از آن به شکل هویت طلب معرفی می کنند و در جواب این سوال که «به دنبال چه هویتی هستید؟» فقط فحش می دهند.
تنها راه نجات مردم منطقه از برادر کشی پناه بردن به تفکرات بنیان اندیشی می باشد واگر تعصبات قومی ملی و منطقه ای را کنار نگذاریم مشکلات کنونی هنوز باقی خواهد ماند و روز به روز بر شدت آن افزوده خواهد شد.

اگر مسلمانیم و قرآن را قبول داریم، همدیگر را دشمن خطاب نکنیم و کینه انتقام از همسایگان مسلمان خود را فراموش کنیم و با تفکری نواندیش قدم برداریم. بنابر آیات قرآن کریم تنها دشمنان بشرین سران و سرسپردگان کنیسه و کلیسا هستند که با کارشکنی های خود تمام فرهنگ و تمدن جهانی را با انواع روش های کثیف خود به جعل و جهل و دروغ آلوده کرده اند. 

تاریخ ارسال: سه‌شنبه 21 شهریور‌ماه سال 1391 ساعت 12:00 ق.ظ | نویسنده: Aydın Təbrizli | چاپ مطلب
نظرات (3)
چهارشنبه 12 مهر‌ماه سال 1391 04:03 ب.ظ
علیرضا_1
امتیاز: 0 0
لینک نظر
با سلام
آقای آیدین تعصب و پس زدن حقایق را میتوان در ناسزا گویان به شدت هرچه تمام دید .اگر به گفتهایشان دقت کنید مانند چوبی که خشک شده و دیگر شکل نمیگیرد فقط رو به شخصیت سازی دارندو فقط دنیایی از اسم را یدک میکشند . .وقتی به انها کتاب و اسناد معرفی میکنی و با همان علمی که فقط بطور اسمی به آن معتقد هستند اثبات میکنی که مسئله ای نادرست است رو به ناسزا گویی اورده و از همان ذهنیت شخص گرایشان قضاوت کرده و از موضوع خارج میشوند بطوری که برای اثبات ادعای خود نه از طریق علمی بل از طریق پرداختن به زوایای زندگی شخص نویسنده صحیح بودن یا غلط بودن مطلبی را اثبات میکنند.
برقرار باشید.
پاسخ:
بنده می دانم که این افراد اصلا به راه راست هدایت نمی شوند هدف بنده آشنا کردن نفراتی می باشد که در دام دروغ های آنها گرفتار نشده اند .
اگر تمامی لینکهای بنده را که در آن سایت قرار داده ام ملاحظه فرمایید سعی کرده ام یک زنجیره ای از دروغ های تاریخی را بشکنم و در ذهن های آماده برای درک حقیقت سوال ایجاد کنم تا جواب های این افراد معلوم الحال را نپذیرند .
شخصی به نام یلماز در تمامی لینک های بنده به عنوان مخالف حظور دارد و چون بنده لقب جهود را به ایشان به خاطر رفتارش دادم به دوستانش این چنین القا کرد که باید سکوت کرد و با ایجاد بحث های انحرافی ذهن بازدید کننده را منحرف نمود .
ولی این کار ها فایده ای ندارد .
با افرادی مثل این ها در جامعه و فامیل زیاد برخورد می کنند بعضی از این نفرات فلسفه می خوانند و ادبیات و بعضی حقوق . ولی در مسائل منطقی استدلال هویج را هم نداند .
این تفکرات به آخر رسیده .

در ضمن بحث هایی که در وبلاگتان در باره عناصر هلنی مطرح کرده اید بسیار جالب هستند اگر مایل باشد شما را لینک کنم در وبلاگم . همچنین چن موضوع بسیار جالب وجود دارد که مشغول جمع کردن اطلاعات در زمینه آن ها می باشم و قصد دارم در سایت قیرمیز هم قرار دهم .


اگر مایل بودید کارهای گروهی نیز انجام می دادیم درباره تاریخ ؟
پنج‌شنبه 11 آبان‌ماه سال 1391 02:47 ب.ظ
عرب احوازی
امتیاز: 0 0
لینک نظر
تصاویر و اطلاعاتی که شما زحمت کشیدن وگذاشتین واقعا برای این عده آدمهایی که دارن با این کارها خودشون روبه قعر ذلت مینشونه خجالت آوره!
ومطمئنا این تغییر در ابنیه وتحریف در تاریخ هیچ تأثیری نداره چونکه تمام این ابنیه تو دلمون بنا شده
اینجا در احواز کلیه ابنیه های عربی که خاص تاریخ مردم عرب احواز هستش رو دارن با کمال بی رحمی وانتقام دارن نابودشون میکنن قصر فیلیه محمره و قصر شیخ خزعل در نادری احواز وقصر شیخ عبدالحمید در احواز وشهر اکسین عیلامی واقع در دروازه حصیرآباد وتمدن میسان در خفاجیه و...
وبه صراحت میخوام به همه این مزدوران تاریخ بگم که کور خوندین نمیتونید تاریخ برادران ترک رو تحریف کنید ونمیتونید جلویی استقلال کردستان رو بگیرید وهمچنین استقلال احواز واخیرا میگم که ما قومیتها همه برادریم بر علیه تمام کسانی که میخوان تاریخمون رو نابود کنن هستیم
دوشنبه 31 فروردین‌ماه سال 1394 10:55 ب.ظ
آتاتورک
امتیاز: 0 0
لینک نظر
چرا فکر میکنی کسی جواب شمارو نداده؟؟؟؟
عربگری و صدیق جوابای کاملی دارند/
از سویی چرا شما جواب نوشته های صدیق رو نمیدید؟؟؟؟؟؟!!!!
پاسخ:
صدیق بر روی آب حرف می زند و می خندد. او ابتدا سندی مکتوب و غیر مجعول از کتاب هایی که هر روز یک جلد از آن را با نام او و توسط هیئت مولفان بیرون می دهد، ارائه کند. عربگری نیز چیزی ندارد که جواب او داده شود.
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد