X
تبلیغات
رایتل

کنکاش در تاریخ Biryol.ir

بیان نظرات جدید درباره تاریخ آذربایجان و ایران (در حال ویرایش و تصحیح پست های موجود در وبسایت حاضر هستم. لذا از دوستان خواهشمند است در صورت عدم دسترسی به برخی از یادداشت ها پوزش بنده را بپذیرند.)

چشم بندی(1)

از هر بابی که وارد گفتگوی بنیانی می شویم عده ای می گویند: «گیر ندهید!، ببخشید تخصص شما در چیست؟، بر اساس چه اسنادی این مطالب را می گویید؟، رفرنس های شما چیست؟، آیابه صورت آکادمیک نیز می توانید گفته های خود را اثبات کنید و ...». و هزاران مطلب تکرار و بی اهمیت دیگر. برای بنیان اندیشی گفته های این و آن هیچ تاثیری ندارد چون اصولا با اسناد تبلیغ شده از رسانه های کنیسه ای و کلیسایی به جز اثبات اشباحی چون چنگیز و کوروش و تیمور و خسرو پرویز و صلاح الدین ایوبی و ... نتیجه ای حاصل نخواهد شد. در زیر از چشمان حقیقت خواه دعوت می کنم تا به نمونه هایی توجه کنند که نیاز به داشتن مدرک دکترا از دانشگاه آکسفورد یا شیکاگو ندارد.

اگر بپرسیم که آن نفر قد کوتاه سمت راستی چه بلایی بر سرش آمده، چه خواهند گفت؟ باید پرسید وجود و عدم وجود آن شخص چه مفهومی را می رساند که مجبور به حذف آن شده اند؟!.


سربازان نازی


شاید بر اساس این تصاویر بگوییم نازی ها خیلی وحشی بوده اند و آن کودک از مرگ مادرش فقط تعجب می کند و شاید می خواهد پخش مستقیم اعدام را  بدون خرید بلیط ببیند!!!. تصویر چوبه اعدام بعدا اضافه شده است. آن زن از دو قسمت تشکیل یافته و سر با بدن همراه نیست به طوری که سر را جداگانه به آن افزوده اند و حلقه طناب دار گره معمول را ندارد و انتهای طناب گره در کنار گوش زند دیده می شود ولی جنس آن از طناب نیست. زن گردن ندارد و ظاهر برای کم شدن درد اعدام گردن خود را به همراه نیاورده است!.
در اینجا باز یک صحنه اعدام جعلی را می بینیم دقیقا مثل همانهایی که برای اعدام مخالفین مشروطه ساخته اند!. به یک نکته ظریف شما را توجه می دهم و آن اینکه تقریبا همه عکس های فتومونتاژ از لحاظ کیفیت وضع بسیار بدی دارند. به طوری که در تصاویر بالایی و آنچه در زیر خواهم آورد تنها نقطه مشترک همه آنها کیفیت پایین آنها می باشد. 


باز هم یک صحنه جعلی از اعدام و باز یک مسخره بازی دیگر!. زن را اعدام کرده‏اند و مرغابی ها را به غنیمت می برند آن کودک هم به مادرش نگاه می کند تا شاید تصویر آن چند نفر نشسته در پشت چوبه دار که روسری به سر دارند به او کمک کنند!. در تصویر فتو مونتاژ فقط آن دو سرباز مرغابی به دست را بر روی یک تصویر دیگر قرار داده اند تا نازی ها را وحشی و دشمن یهود به تصویر بکشند و هولوکاست قلابی را به جهان قالب کنند و یهودیان تمدن برانداز را مظلوم نمایند.
این هم تصویری از همان کوره های آدم سوزی که ظاهرا شخص درازکشیده را باید یهودیان مورد ظلم واقع شده  بپنداریم!!!. آیا قبول دارید که چرا یهودیان تمامی دانشگاه های کشورهای جهان را مجبور به سکوت در برابر هولوکاست کرده اند و اجازه نمی دهند کسی درباره اجزای مختلف آن تحقیق و تفحص نماید؟ باید پرسید سمت چپ این برانکارد به چه چیزی متصل است؟ چون در هوا معلق می باشد!.


سربازان نازیآیا آن زنان نشسته بر روی زمین که مثلا التماس می کنند لباس کردی به تن ندارند؟!. توضیحات اضافه تر درباره این تصاویر را ضروری نمی بینم چون در هر صورت از بنده یا دوستان مدرک تحصیلی یا تخصص مربوطه را خواهند خواست. گرچه می دانیم:


یَسْأَلُکَ أَهْلُ الْکِتَابِ أَن تُنَزِّلَ عَلَیْهِمْ کِتَابًا مِّنَ السَّمَاءِ فَقَدْ سَأَلُواْ مُوسَى أَکْبَرَ مِن ذَلِکَ فَقَالُواْ أَرِنَا اللّهِ جَهْرَةً فَأَخَذَتْهُمُ الصَّاعِقَةُ بِظُلْمِهِمْ ثُمَّ اتَّخَذُواْ الْعِجْلَ مِن بَعْدِ مَا جَاءتْهُمُ الْبَیِّنَاتُ فَعَفَوْنَا عَن ذَلِکَ وَآتَیْنَا مُوسَى سُلْطَانًا مُّبِینًا ﴿153﴾ اهل کتاب از تو مى خواهند که کتابى از آسمان بر آنان فرود آورى البته از موسى بزرگتر از این را خواستند و گفتند خدا را آشکارا به ما بنماى پس به سزاى ظلمشان صاعقه آنان را فرو گرفت سپس بعد از آنکه دلایل آشکار برایشان آمد گوساله را گرفتند و ما از آن هم درگذشتیم و به موسى برهانى روشن عطا کردیم (نسا)

تاریخ ارسال: دوشنبه 2 دی‌ماه سال 1392 ساعت 01:28 ب.ظ | نویسنده: Aydın Təbrizli | چاپ مطلب
نظرات (8)
دوشنبه 2 دی‌ماه سال 1392 01:39 ب.ظ
یار قدیمی
امتیاز: 4 0
لینک نظر
مطلبی بسیار قابل تامل ارائه داده اید.
اجرکم عندالله...
پاسخ:
نظر لطف شماست.
دوشنبه 2 دی‌ماه سال 1392 02:59 ب.ظ
بنده خدا
امتیاز: 3 0
لینک نظر
سلام آقای آیدین عکس های مونتازی که همراه با اصل آنها قرار داده اید را قبلا در همین سایت های جمهوری اسلامی دیده بودم. چه بسیار تأسف خوردم بخاطر آدمکشی و وحشی گری. الان که اصل عکس ها را دیدم صد برابر بیشتر تأسف میخورم به اینکه با همین عکس های قلابی ذهن ما را به بازی گرفته اند. آیدین الله دادمزا چاتسن.
پاسخ:
بدون وجود شرایط اولیه نیز ، اثبات جعلی بودن این عکس ها کار زیاد سختی نبود.
سه‌شنبه 3 دی‌ماه سال 1392 12:40 ق.ظ
سعید
امتیاز: 2 0
لینک نظر
سلام و خسته نباشید خدمت آیدین عزیز
یهود،یهود، و باز هم یهود. با این کارهایشان افکار جهانیان را به بازی میگیرند غافل از اینکه "والله خیرالماکرین".
موفق باشید، ان شا الله
پاسخ:
ممنون دوست عزیز.
سه‌شنبه 10 دی‌ماه سال 1392 12:21 ب.ظ
عربگری - بخش1
امتیاز: 0 0
لینک نظر
سلام آیدین عزیز
امیدوارم از من رنجور نشوی برای اینکه قبل از اینکه نسخه دوم هرکدام از عکس های این صفحه را ببینم برخی را جسته گریخته دیده بودم و البته بسیاری دیگر که شمارش به حساب نمی اید را نیز دیده ام ولی برای بنده وجود یا عدم این عکس ها چیزی را اثبات نمی کند زیرا از بدو شروع حرفه عکاسی، روتوش عکس ها و در واقع ترمیم یا تحریف آنها با سرعتی بیشتر از خود عکاسی رشد و توسعه یافت
و برای بنده ادله ای فراتر از آنکه شما با عکس نشان دهید وجود دارد تا بفهمم که عکس واقعی دومی یا کدامین است
البته نیز منطق حکم می کند که برخی را حتی بدون رویت نسخه دوم رد کنیم
ضمن اینکه شما هم دلیلی مبنی بر اینکه از کجا متوجه شده اید که نسخه اصلی کدامین عکس است ارائه نفرموده اید و احتمالا استدلالات ذیل مد نظرتان بوده است:
1- برای یک جنایتکار هیچ دلیلی وجود ندارد جنایت خود را به تصویر بکشد و خود نیز با نمایی کلوزآپ یا تمام قد در تصویر رخ نماید در حالی که هدف جنگ جهانی اثبات نژاد برتر بود نه نژاد جانی.
پاسخ:
به نظر شما چه ضرورتی وجود دارد که یهودیان برای اثبات گفته های خود مجبور شده اند این عکس های مسخره را تولید کنند. عکس هایی که فقط مربوط به جنگ جهانی دوم نیست و قاجار و قبل از آن و بعد از آن را نیز تحت پوشش قرار می هد. حتی عثمانی و ... را؟؟؟!!!
سه‌شنبه 10 دی‌ماه سال 1392 12:21 ب.ظ
عربگری - بخش2
امتیاز: 0 0
لینک نظر
2-برای یک نظامی که اسلحه سبک و سنگین مانند نقل و نبات در کمربند موجوداست و بدون درد سر می تواند هر جنبنده ای را سقط کند فراهم کردن طناب و چوبه دار و راست کردن آن و به زور به گردن مظلوم انداختن طناب، دقایق زیاد و طاقت فرسایی را اشغال می کند که از حوصله یک نظامی فاتح و قلدر خارج است در حالی که سلاحهای سبک در کسری از ثانیه و بدون تحمل هیچ مقاومتی از جانب مقتول می تواند جان مقتول را بگیرد.
3- ما در عصر ارتباطات تصویری قرار داریم که در دست هر بچه حتی 5 و 6 ساله هم می توانیم یک گوشی موبایل لمسی با قابلیت عکس و فیلم برداری فوق کیفیت با وضوح بالا را سراغ بگیریم با این حال نتوانسته ایم چندان عکسهای زیادی از لحظات حوادثی حساس مانند تصادفات یا دزدی و یا کشتار در کشورهای انقلاب شده و ... بگیریم پس چگونه ممکن است در جنگ جهانی دوم که حوادث به سرعت برق و باد رقم می خورد و دوربین عکاسی وسیله ای بسیار لوکس و نایاب و سنگین و پر دردسر بود و کاشتن آن برای عکاسی و تنظیم و ظهور عکس آن که البته از نوع فوری هم بودند از عهده هر مرد کار کشته ای به زحمت بر می آمد چنین عکس های فراوان و نیز سر بزنگاهی گرفته باشند؟
پاسخ:
وقتی اسنادی برای اثبات یک واقعه جز همین عکس ها وجود ندارد و تمامی این عکس ها جعلی است، بنابراین تمامی این صحنه سازی ها را باید برای تبلیغ و تکثیر بی حد و اندازه جعلیات در نظر گرفت.
سه‌شنبه 10 دی‌ماه سال 1392 12:22 ب.ظ
عربگری - بخش3
امتیاز: 0 0
لینک نظر
4- و سوال مهمتر اینکه گیریم من فردی جاعل باشم که کارم تولید عکس های جعلی از عکس های واقعی باشد، به چه دلیل عکس های واقعی را نیز به همراه عکس های جعلی در معرض عموم قرار می دهم و عکس های اصلی دوربین خود را معدوم نمی کنم؟ اگر گفته شود که عکس های اصلی از قبل پخش شده بودند دیگر عذر بدتر از گناه است زیرا که جاعلین همواره افرادی تیزهوش هستند و نیز جاعلی که جعل بودن عکس هایش پس از 50 سال لو رفته است چگونه ممکن است به جای اینکه از عکس های ناب دوربین خودش، تصاویر را مونتاژ یا جعل کند از عکس های منتشر شده دیگران برای این کار بهره ببرد؟
بنابراین ما باید دنبال هدف اصلی انتشار این دو نوع عکس از یک صحنه باشیم و 4 دلیل فوق از میان دهها دلیل دیگر به خوبی نشالن می دهد که هدفی به جز آنچه تصور می کنیم در پس این ماجراست که امیدوارم دوستان به زودی کشف کنند.
پاسخ:
این دست بسته یهود است که ناشیانه و با سرعت این کار ها را انجام میدهد و نمی تواند تمامی اجزای یک جعل را سر هم بندی کند و همیشه آثار شلخته بودنش نمایان است. هدف از این جعلیات اغتشاشاتی است که در جهان به وجود آورده اند و در همه جای جهان این مسلمانان هستند که از دست نقشه های شوم سران کنیسه و کلیسا در حال جان دادن می باشند و خونشان ریخته می شود ولی مسلمانان بی گناه و مظلوم را تروریست معرفی می کنند ولی صاحبان بمب های رادیو اکتیوی و فسفری و چند تنی، مدافعین حقوق بشر به شمار می روند!!!. ظاهرا یادداشت های بنیان اندیشی را تعقیب نکرده اید تا بیستون را از دید دو تصویر قبل و بعد از جعل ببینید و متوجه این نکته شوید که کلاه برداری همه جانبه بوده است.
یکشنبه 29 دی‌ماه سال 1392 09:11 ب.ظ
سید.م. حسینی
امتیاز: 0 0
لینک نظر
جناب آیدین سلام. مطالب بلامنازع نشان از رسوایی یهود دارد، اما یهود ی ها باز چند گامی از ما جلوتراند هرچند ما بعد از گذشت 60 سال متوجه این موارد شده ایم! به جرات میتوان گفت بیشترین سود را از جنگهای جهانی اول و دوم یهودیان بردند و ... این دروغها را هم سرهم کردند و امروز نان اش را میخورند.
جناب آیدین لباس آن دو زن کردی نیست بلکه بیشتر شبیه لباس نظمیان تزار است. موضوع توضیح بیشتری میطلبد.ضمناً جنگ در منطقه کورد نشین رخ نداده است ...لطفاً روش بفرمایید
پاسخ:
اصولا برای جعل در عکاسی نیازی نیست که سوژه ها حتما مربوط به موضوع یا زمان یا منطقه خاصی باشند. همانگونه که در عکس های قاجار شاهدید هیچ چیزی به هیچ چیزش بند نیست.
جمعه 22 اسفند‌ماه سال 1393 04:31 ب.ظ
محمد جابری
امتیاز: 0 1
لینک نظر
جعل ... جعل ... جعل
امروز و دیروز و در آیندگان ، همگان از جبر و ستم و وحشی گری های نازی‌ها دانسته ، میدانند و خواهند دانست . کوره های آدم سوزی ، سخنان شخص هیتلر ، و دگر اسناد به جای مانده ، شاهدی بر سخنانم است . هر چقدر هم که این تصاویر جعلی و بی بن باشد ، کشتار یهودیان بی گناه زمان را نمیتوان رد کرده و نادیده گرفت !!
پاسخ:
عجب بی گناهانی هستند که به جای محاکمه آهنگری در بلخ اروپا گردن آن مسگر شوشتری فلسطین را می زنند. خداوند یهودیان را نجس خطاب کرده است و از آن روی که شما را در صف حامیان یهود می بینم، بسیار خوشحالم که نشانه گیری بنده نسبت به مسائل روز تا چه اندازه ای صحیح می باشد. در ضمن نگاهی به فصل استر کتاب تورات بنداز تا متوجه شوی یهودیان بیش از 30 ملت متمدن شرق میانه را در پوریم، کاملا نابود کردند و سرزمین های کنونی ایران و عراق تا حوالی سه سده اخیر خالی از جمعیت بوده است.
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد